Kurumsal

4US

Kurumsal

4US BİLİŞİM San. Tic. A.Ş. 12 yılı aşan deneyimi boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren bilişim sektöründeki sorunlarınıza çözüm üreten uzman kadroya sahip olan şirketimiz, data & network sistemleri, sistem odası çözümleri, kamera kontrol sistemleri, geçiş kontrol sistemleri, sıra & çağrı sistemleri, veri kurtarma işlerini yapmaktadır. Hizmetlerimiz, kurulum sonrası bakım ve onarım işlemlerini de kapsamaktadır. Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede bilişim sektöründe tanınmayı başarmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir. Firmamızın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Hizmetlerinde, başarı ve sürekliliğin teminatı “hizmette dürüstlük ve kalitedir” prensibiyle çalışan 4US Bilişim, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir. 4US BİLİŞİM San. ve Tic Ltd. Sti.

4US

VİZYON

Bilişim sektöründeki sorunlarda ileri teknoloji bilgi sistemlerine dayalı, yenilikçi, uluslararası standartlarda ve kalitede yazılım ve donanım çözümleri sunarak uzun yıllar boyunca kamu ve özel sektörde en güvenilir ve tercih edilen firma olarak ülke endüstrisine sürekli bir katma değer sağlamaktadır.

4US

MİSYON

Dört Us Bilişim San. Tic. A.Ş. kamu ve özel sektörlere yazılım ve donanım çözümleriyle bilişim sektöründeki sorunlara çözüm üreterek müşterilerimizin ve son kullanıcıların talep ve ihtiyaçlarını uygun maliyetli, hızlı, kaliteli ve sektörel çözümlerle sunmayı amaçlar.