0850 666 0321 veya iletisim@4us.com.tr
0850 666 0321 veya iletisim@4us.com.tr

AĞ PROJELENDİRME VE AĞ GÜVENLİĞİ

Kamu Kurumları ve Kurumsal şirketler için yapılacak olan projelendirme işlemi sayesinde daha etkin ve hızlı ağ kullanımı sağlanabilir. Bu konuda uzman olan ekibimiz ile sizlere sunduğumuz yardım sayesinde daha yüksek verim ile çözümler elde edebilirsiniz. Bir şirketin daha hızlı ve üretken olarak çalışmasını sağlamak amacı ile gelişen teknolojinin kullanılması gerekir.

Yaptığımız teknik danışmanlık ve projelendirme işlemleri ile kullanım alanında daha yüksek verim ile sonuçlar almanızı sağlayacak seçeneklerinin sunumu yapılmaktadır. Ağ bağlantıları iletişim veya veri aktarımı konusunda daha kolay işlem yapılmasını ve her alana daha hızlı ulaşım sağlanmasına yardımcı olduğundan kullanılacak olan alan için yapılacak projelendirme işlemi ile nasıl işlem yapılacağına dair detaylı bir çalışma yapılmaktadır.

Network Projelendirme İşlemi

Ağ bağlantısını sağlayan network ağı sayesinde internet ve cihazlar arasındaki bağlantıyı sorunsuz olarak sağlayabilirsiniz. Bu konuda uzman kişiler tarafından yapılacak olan projelendirme işlemi sayesinde doğru noktalarda yapılacak çalışmalar ile daha uzun süreli kullanım imkanı elde edilebilir. Projelendirme konusunda profesyonel çalışmalar ile daha az maliyetli bir çalışma sonucunda nasıl kullanım elde edileceği belirlenmektedir.

Ağ güvenliği yönetimi, gün geçtikçe çok daha fazla karmaşıklaşmakta ve zorlaşmaktadır. 4US Bilişim’in ağ güvenliği çözümleri, yönetimi daha kolay hale getirmeye yardımcı olabilir.

Tehdit ortamı endişe verici bir hızla gelişmeye devam ediyor. Ağ yöneticileri, sorunları daha hızlı çözmek için artan baskı altındadırlar. Çok çeşitli teknolojilerle, ortamınız için en iyi ağ güvenliği çözümlerini seçmek, kısıtlı kaynaklara sahip bir ağ güvenliği ekibi için çok zor olabilir. 4US Bilişim olarak, doğru ağ güvenliği çözümleri sunarak, güvenliği ve performansı iyileştirirken yönetimi basitleştirmeye yardımcı oluyoruz. Ağ güvenliği çözümlerimizi değerlendirme ve seçme konusunda sizlere yardımcı olabilmek için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Veri ağlarının ve ağ erişilebilir kaynaklarının gizliliğini, bütünlüğünü ve kullanılabilirliğini korumak için tasarlanmış çözümlerimiz:

  • Güvenlik Duvarları
  • İzinsiz Giriş Önleme Sistemleri
  • VPN
  • Mobil Cihaz Yönetimi
  • Ağ Erişim Kontrolü
  • Ağ Giriş Denetimi
  • Proxy
  • Web Filtreleri
  • Veri Kaybı Önleme
  • Ağ Anti-Virüs
Para Birimi Değiştir
USD Amerika Birleşik Devletleri (ABD) doları